Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafka na buty

Mówiąc o meblach mamy na myśli asortyment nadzwyczaj przydatny, a ...